Apartmán Karlovy Vary Thalia

Karlovy Vary ubytování apartmány hotel Thalia:
Hotel Thalia je ideálně situován v centru lázní Karlovy Vary, v blízkosti divadla a kolonád s léčebnými prameny. V každém podlaží objektu Thalia je zařízen jeden komfortní apartmán o celkové ploše 124 m2. Jedinečnost Karlových Varů tkví především v lázeňské léčbě a k ní užívaných minerálních pramenech. Lázeňství je však jednou, nikoliv jedinou devizou města v srdci Evropy.

Apartmány Thalia hotel Karlovy Vary ubytování:
Moderní apartmány Thalia poskytují komfortní ubytování přímo v centru Karlových Varů. V každém podlaží hotelu Thalia se nachází jeden apartmán pro 2 - 4 osoby s možností přistýlek. Součástí hotelu jsou také apartmány z kategorie LUX. Každý apartmán je zařízen luxusním nábytkem, 2 krát vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, nebo vanou a umyvadlem, kompletně zařízenou kuchyní, dvěmi ložnicemi, balkónem,  trezorem, televizorem, telefonem a nechybí ani možnost vysokorychlostního připojení na internet.

Thalia apartmány Karlovy Vary ubytování hotel služby:
Součástí pohodlných apartmánů Thalia není restaurace, možnost stravování je vlastní a slouží k tomu kompletně zařízené kuchyně. Pro náročnější klientelu se nabízí stravování v okolních restauracích. Samozřejmostí je parkoviště, praní a žehlení prádla a nabízí se možnost zapůjčení automobilu, nebo masáže. V apartmánech Thalia je možnost využít nabídky lázeňských pobytů, či jen tak přespat u příležitosti pracovní cesty. Apartmány jsou také vhodné pro ubytování rodin s dětmi.

Ubytování hotel Thalia apartmány Karlovy Vary volný čas:
V okolí moderních apartmánů Thalia se nabízí mnoho možností, jak strávit volný čas. K dispozici jsou běžecké tratě, bowling, cyklostezky, disko, divadlo, fitness centrum, golf, historické památky, houbaření, jezdecký klub, koupaliště, krytý bazén, nákupní možnosti, squash, tenis, nebo živá hudba. Hotel Thalia zajišťuje mimo jiné výlety po celé České republice automobilem s klimatizací, transfery na letiště, či tradiční léčebné procedury v balneoprovozu “Zámecké lázně“. Apartmány Thalia svojí polohou nabízí jedinečné možnosti procházek v lázeňských lesích, v dosahu jsou tenisové kurty i golfová hřiště. Pobyt je ideální spojení soukromí, odpočinku a léčení s přihlédnutím k biorytmu a přáním každého jednotlivce.

Apartmán Karlovy Vary Thalia - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Karlovy Vary Thalia - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmán Karlovy Vary Thalia -  je k dispozici připojení na internetApartmán Karlovy Vary Thalia - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmán Karlovy Vary Thalia - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Karlovy Vary Thalia - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Karlovy Vary Thalia - na pokojích je telefonADRESA
Apartmán Thalia, Nová Louka 284/5
Karlovy Vary 36001 Česká Republika
Pension-Karlovy-Vary-Thalia@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Apartmán Thalia ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: